Milesi ürünleri ahşap boya üretiminde uzmanlaşmış, dünyanın en büyük ve modern fabrikasında gerçekleştirilir. Üretim tesisleri en yüksek kalite garantilerini sunmak için tasarlanmıştır: süreçlerin yüksek standartlaştırılması, montaj ve kalite kontrol için sürekli müdahale imkanı, yükleme ve boşaltımın mükemmelleştirilmesi, ve ham madde ve bitmiş mamullerin tam kontrolü. En küçük üretim partisinden en büyük üretim partisine kadar her şey, ürünlerin sürekli olarak kalitesini garanti etmek ve müşteriyi her zaman memnun etmek amacıyla, merkezi bir düzenleme sistemi tarafından organize edilir, işletilir ve kontrol edilir.

“Ekoloji ve Emniyet” Bölümü’nün de bulunduğu organizasyon ve şirket politikaları, en katı emniyet yönetmeliklerinin öngördüğü standartların da üzerinde olacak şekilde, kişinin korunması için maksimum güvenliği garanti etmeye yöneliktir.

Çevreye, ekolojiye ve insan sağlığına ilişkin problemlere gösterilen derin hassasiyet, ürünlerin, en ileri düzeydeki yönetmeliklere dahi uyum sağlayan formülasyonunda tam bir kontrol garanti eder.Kalite

Milesi ürünleri, ISO 9001:20 yönetmeliklerine göre sertifikalandırılmış kalite işletme sistemi ile, IVM grubunun fabrikalarında gerçekleştirilir.

Müşterilerin memnuniyetini belirlemek amacıyla, araçların kontrolüne özellikle önem verilir.

IVM Grup sanayi tesisleri en yüksek kalite garantilerini sunmak için tasarlanmıştır: süreçlerin yüksek standartlaştırılması, yükleme ve boşaltımın mükemmelleştirilmesi, montaj ve kalite kontrol için sürekli müdahale imkanı, ve ham madde ve bitmiş mamullerin tam kontrolü.

En küçük üretim partisinden en büyük üretim partisine kadar her şey, ürünlerin sürekli olarak kalitesini garanti etmek ve müşteriyi her zaman memnun etmek amacıyla, merkezi bir düzenleme sistemi tarafından organize edilir, işletilir ve kontrol edilir.                                                                                                      an IVM Chemicals' Brand